.

.

U-Топ,Долго Tangent,Челик,5/8-11,PK10

U-Топ,Долго Tangent,Челик,5/8-11,PK10

мислење на клиентот:

DEN 2383.20
Достапност
Во достапна форма

Категорија : Сврзувачки Елементи Завртки.U-Топ, Долго Tangent, Челик, Нишка Големина 5/8 Во.-11, Нишка Должина 3 3/4 во, Внатре во Должина од 11 1/8 во, Внатре Ширина 8 3/4 во, Цевки Големина (Во.) 8 во, Карактеристики ASME B18.2.2 - ASTM A563, Одделение А, Вклучува (4) Ореви, Пакет Количество 10.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите