.

.

Купувачи на Производи UB623524 U-Топ Kit (U-Топ Комплет 24In,(4 Еа))

Купувачи на Производи UB623524 U-Топ Kit (U-Топ Комплет 24In,(4 Еа))

мислење на клиентот:

DEN 2107.20
Достапност
Во достапна форма

XD Мазна Алуминиум Underbody Камион Кутија : Заштита на алатки и опрема со нашите професионални камион кутија.Направени со .125 инчи дебела алуминиумска и цврсти екструдиран кутија фрам, содржината остане безбедно зад страна-шарки штала стил вратата.Изграден Тешка : Една заклучување, умре екипа, компресија latch систем чувари алатки од временските услови и кражба.Вграден-во дождовните олук и автомобилската сијалица печат помогне да се затвори кражба, влага, и валкано.Повеќе Од Само Делови : Од снег и мраз опрема за toolboxes, хидраулика, влечење, камионот и на приколката хардвер за нашите иновативен осветлување производи—тоа е неверојатно што Купувачи на Производи може да направи за вашиот камион.Ние ги Правиме Работите На Вистинскиот Начин : Ние дизајн на производи, како што се градење на нив за нас, бидејќи ние сме; Нашите тимови се екипирани со инженери и стручњаци кои знаат како да се направи производот исклучителни.Трајни и Сигурни : Основана во 1946 година, на Купувачите на Производи стана лидер во камион опрема индустрија иако нашата определба за грижа за корисници, иновации, и вредноста низ нашата палета на производи.Купувачи на производи плоштадот наведнуваат U-Топ комплет е достапна во повеќе големини и ги содржи сите делови потребни за инсталација.Одделение 5 противвредност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите