.

.

Шекспир 3004 SeaWatch Морски ТВ Антена, 4

Шекспир 3004 SeaWatch Морски ТВ Антена, 4

мислење на клиентот:

DEN 1958.16
Достапност
Во достапна форма

Нема собрание потребно.Ниско ниво на бучава засилувач.Omni-насочен.Добива СИТЕ локални HD емитување на сигнали.C, DC и USB адаптер.На Шекспир Sea Watch серија на ТВ антени се omni-насочен, over-the-воздух дигитални HDTV решенија кои носат елегантни линии и 360° со високи перформанси покриеност на вашиот watercraft или RV.Дизајниран да прифати заедничка 1"-14 навој месеци, на антени се добро прилагодени да одговараат на речиси секоја апликација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите