.

.

Тексас Ѕвезда Кујна Завеси Преглед на Тексас Мапата Американски Југозапад Остин Хјустон Град Оркестарот Завеси од W72 x L45 Vermilion Бела Сина, Виолетова

Тексас Ѕвезда Кујна Завеси Преглед на Тексас Мапата Американски Југозапад Остин Хјустон Град Оркестарот Завеси

мислење на клиентот:

DEN 930.96
Достапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА : Пакетот вклучува 2 Панели Drapes.Секој панел мерки 31.5" широк x 45" должина.МАТЕРИЈАЛ : Ова оркестарот завеси направен од висок квалитет на Полиестер , Не Исчезнува , Без Мирис , Без Боја Супстанција , Дигитално печатење се осигура дека завесата го задржува графички печатени шема за долго време , не исчезнува после миење неколку.Соба Затемнување : Нашиот прозорец завеси може да блокира 90% - 99% сончева светлина и UV зраци ( Потемни бои работат подобро ) , совршен за ноќни смени , доцна прагови и попладне дремење.Заштита на подот и тапацир од боја засенчување.Повеќе функција : Овие мека и издржливи завеси функција високи перформанси на соба затемнување , термички изолирани , бучава намалување на енергија , заштеда на енергија / ефикасност и за заштита на приватноста , нека овие дише и грациозен панели додадете убави изглед на било кој windows на вашата соба.ЛЕСНО НЕГА : брзо се измијат и да се исчисти со вода или со влажна крпа.Нашата нова завеса е напор да се одржи и лесен за користење , премногу!Машина перат , НЕ кајгана или собори сува.Материјал : 100% микрофибер полиестер fabric Package : 2 панели по package Size : Секој панел е 31.5" ширина x 45" должина (80см x 115cm), вкупната големина : 63"W x 45"L (160cm x 115cm)на Вашиот Причина Нашите Затемнување Завеси За Избор : Индустрија-водечки HD технологија на печатење, без мирис, бледнеат отпор.Нашата Светлина Блокирање Завеси Се изработуваат од Иновативни Тројна Weaved Текстура Микрофибер Затемнување Ткаенина.Не Наредени, Лесни, Свиленкаста, Мека и Мазна на Допир.може да се блокира 75% над сончева светлина и UV зраци ( Потемни бои работат подобро), совршен за крајот на прагови и попладне дремење.Без хемиски слој, поздраво и побезбедно за луѓето, особено за бебињата и децата.Моделите се многу реални, што ќе ви овозможи да биде на сцена и донесе различен живот, искуство.Термички Изолирани : Нашата заштеда на енергија завеси insulate против лето топлина и зимски студ да се балансираат вашиот собна температура, да се намали сметки за енергија.Намалување надвор од бучава, заштита на подот и тапацир од боја засенчување.Совршен за спална соба, дневна соба, кујна, кафе, канцеларија, плакар, врата, бања, трпезарија, ученичкиот дом, градинка, отворено патио, игри соба и, исто така, еден од најдобрите подароци за семејството и пријателите.Топло Напомена : не се мијат со топла вода и не користат хлор кајгана.Моделот е само едната страна, а другата е бела.Поради различни светлина земени во производот слики и различни осветленоста на вашиот мобилен телефон и за компјутер екран, можеби постои мало боја разлика.Ве молиме внимателно мерење на бараната големина пред купување за да се спречи дополнителното враќање транспортни трошоци и време отпад предизвикани од ред големина купување.Прв клиент : ќе се фокусира на 100% задоволството на клиентите.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди задоволително решение.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите