.

.

Homyl Преносни Бања Туш Радио AM FM Водоотпорен Врвот се Справи со Отпорен на Вода - Црна, 119x55x150mm

Homyl Преносни Бања Туш Радио AM FM Водоотпорен Врвот се Справи со Отпорен на Вода - Црна, 119x55x150mm

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

* Напојува батерија : бара Само 3 AAA Батерии (НЕ се ВКЛУЧЕНИ), трае многу долго време. * Водоотпорен, па можете да уживате во чист, јасен звук дури и кога ќе се туширање, и слушате вашите омилени радио станици во секое време, насекаде. * Преносни : Туш радио е врвот се справи со дизајн е погодно обесен на туш главата или пре-инсталиран кука. * Со компактен дизајн и вграден звучник, направи вашиот туш искуство повеќе интересно.Тоа е погоден за тушеви, ноќ да стојат и гаража. * Со AM и FM прием, можете да слушате вашите омилени радио станици и туш музика, разговор емисии и вести.Опис : - Со AM и FM прием, можете да слушате вашите омилени радио станици и туш музика, разговор емисии и вести. - Преносни : Туш радио е врвот се справи со дизајн е погодно обесен на туш главата или пре-инсталиран кука. - Водоотпорен, па можете да уживате во чист, јасен звук дури и кога ќе се туширање, и слушате вашите омилени радио станици во секое време, насекаде. - Со компактен дизајн и вграден звучник, направи вашиот туш искуство повеќе интересно.Тоа е погоден за тушеви, ноќ да стојат и гаража. - Battery Powered : бара Само 3 AAA Батерии (НЕ се ВКЛУЧЕНИ), трае многу долго време.Спецификација : - Школка Материјал : ABS - Моќност : 3 V 0.5 W - Батерија : 3 AAA батерии (не се вклучени) - Фреквенциски Опсег : СУМ 510-1730 KHz; FM 87-108 MHz. Големина на : 119x55x150mm/4.7x2.2x5.9 inch Package Вклучува : 1 x AM FM Преносни Radio1 x англиски Manual Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите