.

.

Bowknot Туш Капа, Лак Бања Капа Големи Turban Туш Капа Шарени Водоотпорен Туш Шапка Обновливи Туш Коса Капа Големи Туш Хаубата со Подарок Торба за Жените Долга Коса Краток

Bowknot Туш Капа, Лак Бања Капа Големи Turban Туш Капа Шарени Водоотпорен Туш Шапка Обновливи Туш Коса Капа

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

Уникатен Дизајн : туш коса капа дизајн е симпатична со црни и бели ленти се печати, лак, и turban изглед, лесно да се стави на и да ја задржите фирма, и косата не остава никакви траги по употребата, ви овозможува да уживате во туш.големина : Нашата бања капа има флексибилен дизајн и неговата полите има еластична бенд, кој може да биде вешто се протегала и прилагодени на повеќето глава големини, така што може да биде совршено фиксиран на сите коса и ќе добиете подарок торба за складирање и патување и може да се задржи во убав торбичка за складирање.Супер Водоотпорен : Жените туш капа е мека и еластична, без гласно пластични звук кога се користи, супер водоотпорен дизајн на туш капа дава целосно наредени дизајн и водоотпорен изглед, кој може да се заштити вашата коса од вода.Функција : Без разлика колку се дебели или долго вашата коса е, пространа дизајн на туш капа ќе се вклопи во вашиот главата цврсто и лесно да се приспособат на вашата коса и се идеални за одредување на природна коса, плетенки, долга коса, кадрава коса, и плетенки.Широка Примена : Можете да го користите turban туш капа за лицето за нега, бањи, готвење, СПА салон дом чистење, и повеќе, косата капа не само што ќе донесе повеќе погодност но исто така и повеќе убавината на секојдневниот живот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите