.

.

Голема Коса, Сатен Хаубата За Спиење Туш Капа Свила Хаубата Хаубата Femme Жените Ноќно Спиење Капа На Глава Покритие Цвет Леопард

Голема Коса, Сатен Хаубата За Спиење Туш Капа Свила Хаубата Хаубата Femme Жените Ноќно Спиење Капа На Глава

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Екстра големи сатен свила хаубата спиење капа со дијаметар од прибл.38cm.Екстра големи сатен спиење хаубата капа не е тесна и не се лизга, не е важно колку е дебел на вашата коса.Висок квалитет на ткаенини што се свилен мека и удобна.Целосна глава покритие за ракот на пациентите, chemo и жените со алопеција или губење на косата.Лесно и софистицирани.Лизга тоа и сте подготвени да одите!Нема врзување потребно.Се надеваме дека нашите клиенти се задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши брзо и ефикасно!.Боја : Леопард.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите