.

.

ELYKEN 4 Ниво Туш Caddy Агол, 14.4 x 11.2 x 31.5 Инчи, Rustproof, Пластични Туш Организаторот за Бања, Када, Туш пан, Бела

ELYKEN 4 Ниво Туш Caddy Агол, 14.4 x 11.2 x 31.5 Инчи, Rustproof, Пластични Туш Организаторот за Бања, Када,

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

【Решенија за Аглите】Овој туш caddy има добра големина и длабочина(14.4 x 11.2 x 31.5 инчи).Тоа добро се вклопува во аголот на бања и туш простор за чување туш гел, шампон, и туш почиста.Тоа не ќе работат и за мали кади.Ве молиме проверете димензии пред купување. 【Водоотпорен Дизајн】Пластични туш caddy нема да рѓа и да се направи знаци во влажна средина, полиците имаат дупки за дренажа да се задржи водата од градење на коцки. 【Лесно да се Соберат】Овој туш полица може да се стави заедно во минути без ниту еден алатка.И тоа може да се преземат, освен да се исчистат, колку што е потребно. 【Висина Прилагодливи】Можете да наместите колку полици што би сакале.И стави две единици заедно да се создаде единица со 7 полиците. 【Високо-квалитетни Пластични】аголот полица е многу здрав и одличен квалитет.Таа има рамни површини за да се спречи предмети од лизгање од полица.Големина : 4-Ниво.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите