.

.

WSLWJH Бања Полица Бања Полица Партиција Бања Полица Нерѓосувачки Челик Златен Туш Рек Агол Полица Плоштадот Бања Туш Полица Помине Слободни Црна Складирање Организ?

WSLWJH Бања Полица Бања Полица Партиција Бања Полица Нерѓосувачки Челик Златен Туш Рек Агол Полица Плоштадот

мислење на клиентот:

DEN 935.76
Достапност
Во достапна форма

Број на Нивоа : Еден Бран.Инсталирајте Стил : Гром Вметнување Тип,Монтирани : АГОЛ.Тип : Бања Полиците.Материјал : не 'рѓосувачки челик,Полица Материјал : не' Рѓосувачки челик.Носителот Завршна Површина : Полиран.Број на Нивоа : Еден Бран го Инсталирате Стил : Гром Вметнување Тип,Монтирани : АГОЛ Тип : Бања Полици Материјал : не 'рѓосувачки челик,Полица Материјал : не' Рѓосувачки челик Носителот Завршна Површина : Полиран.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите