.

.

Toyvian 2 парчиња Пластични Складирање Кошници со Рачка Туш Caddy Бин Организаторот за Бања и Кујна Dorm Соба Розова Спалната соба

Toyvian 2 парчиња Пластични Складирање Кошници со Рачка Туш Caddy Бин Организаторот за Бања и Кујна Dorm Соба

мислење на клиентот:

DEN 366.96
Достапност
Во достапна форма

Тоа може да ги зачувате вашите дневни дребулии.Тоа ќе биде убава глетка на вашиот дом.Заслужуваат да имаат еден.Произведени со висок квалитет на материјалот, здрав и безбеден за долготрајна употреба.Овој производ исто така може да ви помогне да декорација на свадби или вашиот дом во празници.Со парична казна изработка, тоа изгледа убаво и елегантно, што го прави убав декор за вашиот дом.Не се скапи да се купат.Можете да добие практични и добро направен кошница по разумна цена.Опис на Овој производ е мини десктоп пластична кошница, тоа изгледа многу убава.Направени со добар материјал, овој производ е издржлив, и можете да го користите за долго време.Тоа може да донесе убавина на природата на вашиот дом и да ви помогне да ви донесе да се уредни и чисти десктоп.Карактеристики - Боја : Розова/- Материјал : ПП, од Нерѓосувачки Челик/- Големина : 18. 50 X12. 50 X8. 50cm/ Едноставен Стил Кошница Десктоп Кошница Прекрасна Дребулии Кошница Мини Овошје Кошница Бонбони Складирање Кошница Пакет, Вклучувајќи 2 x Мини Складирање Кошеви.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите