.

.

Нерѓосувачки Челик Изолирани Гимнастик 20oz 30oz На Кафе Одење Ладно Жешко Кафе Чај Куп Мртви Топла Смешно Патување Чаши Вино Iced Чај Првенство Патување Кригла Одговар?

Нерѓосувачки Челик Изолирани Гимнастик 20oz 30oz На Кафе Одење Ладно Жешко Кафе Чај Куп Мртви Топла Смешно Патување

мислење на клиентот:

DEN 480.00
Достапност
Во достапна форма

[Справи и брод од САД] Високо квалитетни керамички, 100% од Нерѓосувачки Челик Изолирани Гимнастик, голема чаша кригла подарок за кафе tee вода зависници кои ќе го цениме за години.Безбедна за Микробранова печка и машина за миење на садови.Отпорен за куќа и ресторан употреба.Голем, лесно-зафат се справи. [20oz, 30oz големина] Печатење е отпечатена со користење на постојан сублимација процес за да се обезбеди жив.Совршен за на кафе, чај, топла какао, супа, алкохол, па дури и моливи и пенкала.Печатени користење на 3 D печатење технологија која овозможува да се создаде висок квалитет издржливи. [Зачува вашите среќни спомени] убав личен подарок за мајка, татко, син, ќерка, сестра, семејство и пријатели во божиќ ден, роденден, свадба годишнина, нова година, денот на вљубените, ден на мајката, таткото ден, прослава или било какви посебни датум за вас. [High-definition слики] Нашата дизајни се печатени со користење на 3 D печатење технологија која овозможува да се создаде висок квалитет издржливи.Однесувајте се кон себе си или да се даде како подарок за некој посебно. [100% пари гаранција за враќање] Ако имате било каков проблем со нашиот производ, се чувствуваат слободни да не контактирате!Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа на најдобар начин, вашето задоволство е нашето ветување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите