.

.

Музика Sharer Една Точка Две Неколку Splitter Abs Пластика Дрво Вилушка во Облик на Еден до Два o Splitter

Музика Sharer Една Точка Две Неколку Splitter Abs Пластика Дрво Вилушка во Облик на Еден до Два o Splitter

мислење на клиентот:

DEN 1932.00
Достапност
Во достапна форма

1. Поврзете до 2 слушалки на една уред за споделување на музика со пријатели. 2. 3,5 mm приклучок за слушалки адаптер дели линија во 2x 3,5 мм пристаништа. 3. Никел позлатен за зголемување на заштита од корозија. 4. Лесно Поврзете и да го Користите, Висок Квалитет на аудио јасност. 1. Поврзете до 2 слушалки на една уред за споделување на музика со пријатели.2. 3,5 mm приклучок за слушалки адаптер дели линија во 2x 3,5 мм пристаништа.3. Никел позлатен за зголемување на заштита од корозија.4. Лесно Поврзете и да го Користите, Висок Квалитет на аудио јасност.Опис : Можете да го користите точка за да се поврзете два комплети на слушалки, слушалки или стерео звучници на вашиот MP3 или media player.Карактеристики : Материјал : ABS plastic Product Големина : H60*W40.3*T9™.5 MMPackage се Вклучени : 1 * Дрво Вилушка во Облик на Еден До Два Аудио Splitter Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите