.

.

Y Црево Splitter 2 Начин, 3/4 Градина Црево Конектор со Удобно Rubberized Зафат за Надворешна Тапа, Sprinkler & Наводнување капка по капка Системи,Портокал

Y Црево Splitter 2 Начин, 3/4 Градина Црево Конектор со Удобно Rubberized Зафат за Надворешна Тапа, Sprinkler

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

[ Одличен Материјал ] Нашата градина црево splitter е направен од висок квалитет на цинк легура и TPR Пластика со удобно rubberized зафат, никогаш не се грижите дека градина тапа ќе биде ' рѓосано. [ Стандард и Универзална ] Собере сите стандардни тапа и градинарски црева.Големината на црева конектор е 3/4"(НАС стандард); нашите црева splitter може да одговара на било какви американски spigot.Црево конектор 2 начин може да го поддржи 0.8 Mpa вода под притисок.Изборот нашата градина црево splitter, ти никогаш нема да се грижите за погрешна големина за вашата spigot. [ Анти-протекување ] На славина прилог може да се ротира слободно.Тоа е совршено дизајниран за тесна печат за да се гарантира дека нема течење ќе се случи. [ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА ] Прирачник завртка болт, може лесно да се поврзете вентил, Вода вентил за да се префрлате е лесно да се работи. [ 100% Гаранција за Квалитет ] Ако не сте задоволни со нашата градина црево splitter, e-mail на нас за целосна наплата без состојба.Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ја купите и да ја користите неа.Боја : Портокал.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите