.

.

СУРОВИНИ Конуси Класичен Еден Големина 70/24 за еднократна употреба Мини Preroll да Уживаат во Брзо Sesh - 100 Конус Пакет

СУРОВИНИ Конуси Класичен Еден Големина 70/24 за еднократна употреба Мини Preroll да Уживаат во Брзо Sesh - 100

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

Помалку е Повеќе : Само го Објави Специјалниот СУРОВИНИ Конуси за оние кои бараат краток лет, а не со ракета од Марс!Секој Конус Има за .5 грама.Пати се ЧУДНИ : за Жал, во деновите на Издувам Издувам Помине се на чекање, бидејќи ние мора да остане безбедно!Се наменети за еднократна Употреба.Направена од СУРОВИНИ Трудови : Нула Адитиви, Нула Хемикалии, Чиста, Нерафинирано, Сите Природни.. СУРОВИНИ, начинот на кој таа требаше да биде.Брзо, Лесно Погодно : Каже збогум на возен процес, едноставно пополнете, пак, и да уживате во вашето бавно, чиста, па дури и горење на конус. 100% Задоволство Гаранција : ESD Добива СУРОВИНИ и Шишарки од Изворот, па Автентичноста е ЗАГАРАНТИРАНА.Ние ќе Наплата или да го Замени било која цел, кои не ги исполни вашите очекувања без прашања праша.Она што имате да го изгуби?Цел сега!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите