.

.

Никој Година Фантазија Фудбалско Првенство Трофеј Прстен | Награда за Фантастичната Фудбалска Лига Шампион | со Екранот Стојат

Никој Година Фантазија Фудбалско Првенство Трофеј Прстен | Награда за Фантастичната Фудбалска Лига Шампион |

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Ова е прстенот НЕМА ГОДИНА на неа.Тоа е фитинг за било fantasy лига шампион, без разлика кога тие го освои лига.Нашиот Најнов ПРЕМИЈА од нерѓосувачки метал Тројно обложено со злато и сребро на ѕвонење за да се обезбеди траен сјај за годините што доаѓаат!.Доаѓа со исчистите екранот стојат.Уникатен Фудбал Во Облик На Дизајн.НАСЛЕДСТВОТО ПРСТЕНИ нуди 100% пари гаранција за враќање по враќањето, ако не сте задоволни со вашиот прстен.Ние дури и ќе плати за враќање превозот.Ова е нашиот најнов уникатен дизајн.Ние се користат премија од нерѓосувачки метал и треба позлатен прстен со три облоги за да се обезбеди траен сјај.Како на 2021, ние имаме започна со користење на полесни материјали, повеќе погодна за носење.Лекување на победникот на вашата Фантазија Фудбалската Лига со оваа згодна Фантазија Фудбалско Првенство прстен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите