.

.

2 ПАРЧИЊА Танака Моќ Спорт RS07 Универзална Reclinable Велур Дербито Седиште Пар со Прилагодливи Седиште Лизгачот (Црна, Велур)

2 ПАРЧИЊА Танака Моќ Спорт RS07 Универзална Reclinable Велур Дербито Седиште Пар со Прилагодливи Седиште Лизгачот

мислење на клиентот:

DEN 815.76
Достапност
Во достапна форма

Клиентите треба да ги купите автомобил специфични монтажа голема заграда за инсталација.Овој пакет НЕ вклучува монтажа голема заграда.Овие резервни тркачки седишта, па не ќе е компатибилен со OEM карактеристики, како што се воздухот кеси, загревани седишта, моќ места, итн.Доаѓа во пар за возачот страна и патнички страна.Не доаѓа со инсталацијата на настава.Професионалната инсталација е препорачливо.Стил : Црна | Материјал Тип : Велур.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите