.

.

Baoblaze Камера Телефони Selfie Tripod Живеат Компактен Vlogging Tabletop Камери Разноврсна со 1/4 Завртка Лесни Продолжи Носителот Стабилизатор

Baoblaze Камера Телефони Selfie Tripod Живеат Компактен Vlogging Tabletop Камери Разноврсна со 1/4 Завртка Лесни

мислење на клиентот:

DEN 460.80
Достапност
Во достапна форма

Направени со Висок Квалитет ABS+ метал го прави Силен Издржливи.Брзо се прилагоди и да ја поправите снимање агол.Имајќи опсег : 0. 5-1 KG, компактен и пренослив, лесен за употреба.Опремени со 1/4 завртка дупки,може да се користи со tripod Планината,мобилен телефон стабилизатор, selfie стап, monopod, телефон држачот.Поддршка за мобилен телефон, дигитална камера.Опис : - Направени со Висок Квалитет ABS+ метал го прави Силен & Трајни. - Брзо се прилагоди и да ја поправите снимање агол. - Имајќи опсег : 0. 5-1 KG, компактен и пренослив, лесен за употреба. - Опремени со 1/4 завртка дупки,може да се користи со tripod Планината,мобилен телефон стабилизатор, selfie стап, monopod, телефон носителот - Поддршка за мобилен телефон, дигитален camera Size Табела : Материјал : ABSSize : 85x30mm/3.35x1.18inch Package Вклучува : 1 Парче Selfie Tripod Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме овозможи на tinny мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите