.

.

XINYU Tripod за Телефонот Tripod monopod Selfie Далечински се Држиме за паметен Телефон iPhone tripode за Мобилен Телефон Носителот Bluetooth tripods,Црна Tripod Далечинскиот

XINYU Tripod за Телефонот Tripod monopod Selfie Далечински се Држиме за паметен Телефон iPhone tripode за Мобилен

мислење на клиентот:

DEN 1812.00
Достапност
Во достапна форма

Сите Надгради:Оваа нова мали bendy tripod е целосна надградба на нашите најдобри-продажба на телефонски tripod во американскиот пазар.Тоа е надградена во двете материјал и структура на ВРВОТ ОДДЕЛЕНИЕ performance.By 170mm, Tripod на пазарот, давајќи им поголема можност за пошироката апликации.Издржливост За Години:Флексибилни стил нозе се изработени од подебели премиум метал и целосен метал конектор, засилен со слој гума и компактен пенлив.Тоа е лажирани до најголем степен да се справи со абењето на секојдневниот истражувања или на строгост на авантура.Зголемен Stabilit:висок степен на метал топката заеднички поддржува телефон/камерата до 0.6 кг, тоа се заклучува најтешкиот паметен телефон во позиција безбедно.И Не се лизга нозе дизајн чува оваа прилагодливи tripod стабилен на виртуелната земјата на површина.Selfie Режим овозможено:безжичен далечински управувач овозможува да земе снимки (портрет и пејсаж) од далечина до 10m, совршен за преземање на selfies, групни фотографии, снимање, vlogging и стабилна tripod снимки.Универзален Телефон Планината Адаптер:Работи за паметни телефони до 3.54 инчен широк како i Phone 8/8 Плус/X/7 Плус/7/6s Плус/6s/6 Плус/6 и Samsung.By стандарден адаптер завртка конец, тоа е компатибилен со дигитални камери како Nikon/Канон, dslr фото, Go Pro (Go Pro адаптери Вклучени).Материјал : Aluminum Max Extened Должина (mm) : 170mm Folded Должина (mm) : 170mm Color : Црно/Сино/Red Tripod Feactures : 1. Комплетна флексибилност, направени од хард plastic2. Линкот прилог завртки во повеќето дигитална камера големини и е removeable3. Дозволувањето на ниво од камерата на повеќето нерамна surfaces4. Тежина : 60g(tripod со U клип), 75g(tripod со U клип со далечински управувач)5. Големина : 150 x 35 x 35mm 6. објектот може да max поддршка 275g Далечинска контрола Спецификации : 1.Се применува За i OS (5.0 Погоре) / Андроид систем(4.1 Погоре)2. Функција Копчиња : /Исклучување, Bluetooth спарување, Фотографија, Андроид Конфигурација, IOS Configuration3. Bluetooth : V4.0 4. Фреквенција : 2.4 Hz - 2.48 GHz5. Големина : 50mm*35mm*10mm6. Тежина : 10g7. Ефективна растојание : 10m(30ft)Инструкции : 1. Притиснете на копчето, LED трепка;2. По сила на, притиснете го копчето за bluetooth спарување клуч, LED блиц полека.Bluetooth чекори за да држава која што може да се пребаруваат и да се исти;3. Користење на мобилни телефони за да се совпаѓаат.LED ќе биде надвор по успехот на спарувањето;4. Долго притиснете го соодветното копче за конфигурација.ДИОДА ќе светне по конфигурација.Производот може да се користи, вообичаено во тоа време.5. Без користење на пет минути, производот автоматски ќе внесете прикриен држава.Ве молиме притиснете го копчето за исклучување на тајмерот кога не е во употреба, за да се обезбеди дека батеријата може да се користи за долго време.6. Може да се полни со КОМПЈУТЕР уреди или мобилен адаптер.LED on - полнење.LED надвор - заситеност.Пакет се Вклучени : Црна Tripod Далечински/Црвена Tripod Далечински/Сино Tripod Далечински : Tripod + U клип+ далечински control Black Tripod Клип/Црвена Tripod Клип : Tripod + U clip Only Црна Tripod : Само црна tripod.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите