.

.

SALUTUY Камера Tripod Топката Главата, 90° Вертикална Топката Главата 1/4 Инчи Завртки за Antiskid

SALUTUY Камера Tripod Топката Главата, 90° Вертикална Топката Главата 1/4 Инчи Завртки за Antiskid

мислење на клиентот:

DEN 177.36
Достапност
Во достапна форма

Функција : Тоа може да се користи со светлината на носителот, monopod, мобилен телефон, камера и така натаму.заштита : На носечка плоча на топката главата е дизајниран со гумена подлога, која може ефикасно да се заштити опремата од тоа да биде изгребани.Заклучување : На knob е тесна и заклучување на сила е силна, очигледно, тоа не е лесно да се изгуби, и стареењето, во меѓувреме, тоа е wearproof и издржливи.Она што е уште поважно, antiskid дизајн го прави да се чувствувате подобро.Rotatable : 360° на ротација, 90° вертикална снимање, стабилен и сигурен, силна заклучување сила, која може да се избегне заклучување се справи со не е издржлив, лизгава жица и други дефекти.Светлина : Направен од висок квалитет на метални материјали, мал и лесен.што повеќе, тоа е лесно да се носат.Функција : 1. Направен од висок квалитет на метални материјали, мал и лесен.што повеќе, тоа е лесно да се носат.2. На носечка плоча на топката главата е дизајниран со гумена подлога, која може ефикасно да се заштити опремата од тоа да биде изгребани.3. 360° на ротација, 90° вертикална снимање, стабилен и сигурен, силна заклучување сила, која може да се избегне заклучување се справи со не е издржлив, лизгава жица и други дефекти.4. На knob е тесна и заклучување на сила е силна, очигледно, тоа не е лесно да се изгуби, и стареењето, во меѓувреме, тоа е wearproof и издржливи.Она што е уште поважно, antiskid дизајн го прави да се чувствувате подобро.5. Тоа може да се користи со светлината на носителот, monopod, мобилен телефон, камера и така натаму.Спецификација : Предмет Тип : Камера Tripod Топката Head Material : Metal Weight : Прибл.33g / 1.2 oz Colour : Black Interface : Дното 1/4 Инчи Завртка Главата, Ладно Чевли База & Покривот 1/4 Инчи Завртка Пакет Листа : 1 x Мини Топката Главата .

Клучни карактеристики

Item Type:
Camera Tripod Ball Head
Material:
Metal
Weight:
Approx.33g / 1.2oz
Colour:
Black
Interface:
Bottom 1/4 Inch Screw Head, Cold Shoe Base & Roof 1/4 Inch Screw
Package List:
1 x Mini Ball Head  :

Им се допаѓа и на купувачите