.

.

Avidlove Бедрото Високи Порибување за Жените Чипка Врвот Pantyhose Чиста Хулахопки 2 Пакет Секси долна Облека Sock(Големина Работи Мали)

Avidlove Бедрото Високи Порибување за Жените Чипка Врвот Pantyhose Чиста Хулахопки 2 Пакет Секси долна Облека

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

❤【Материјал】:На жените бедрото високи порибување е направен од 86.2% Најлон 13.8% Spandex.Тоа е добра еластичност, висока еластичност,дише, не е лесно да се pilling, уредно изнесе, и таписерии изработка,свилен многу нежен допир рака чувство. ❤【Мулти Функција】 : долна Облека чорапи, бедрото високи хулахопки со деликатна чипка врвот,со прсти транспарентен дизајн, не се лизга,shily и мрсна изгледа обликувањето на совршен облик на нозете и го покажуваат екстремни шарм на голи кожата. ❤【Една големина дизајн】 : секси pantyhose е повеќе флексибилен за специјален еластичен материјал, погоден за Висина 5'3"-5'74" Тежина 100120(lbs).Големина работи мали.Тоа не може да одговара за плус големина лице. ❤【Совршен Подарок】 : Домот тесни чиста чорапи е совршено се вклопуваат и издржливи, совршена како празник подароци за дами, wifes, девојки, партнери и љубовници, добро за будоар пука,улога игра, cosplay,секојдневно носење, канцеларија носат итн.Исто така е совршен прилог на долна облека за меден месец. ❤【Најдобри Натпревар&пакет содржина】 : Оние жартиера чорапи изгледаат одлично со секси долна облека,ученичка здолништа(костими), cami блузи, долна облека жартиера порибување на собата,шорцеви панталони, фустан да се создаде лични шик изглед.пакет conteng : 2 пакет на жените бедрото високи sheers.Погодни прилики : вие не може да одговара со здолниште, фустан, кратки панталони или специјални костими да се создаде лични шик изглед, во секојдневниот живот, можете да го носат на забави, референци, возбудувања, перформанси, ревии, танцување и такви места што сакате да биде фокусот на луѓето.Материјали : најлон материјал кој е дише и лесни, на чувството од ткаенината е мазна и мека, нудејќи вашиот удобно носење искуство, исто така, добра тензија и еластичност ќе го задржи својот облик.Погодни прилики : вие не може да одговара со здолниште, фустан, кратки панталони или специјални костими да се создаде лични шик изглед, во секојдневниот живот, можете да го носат на забави, референци, возбудувања, перформанси, ревии, танцување и такви места што сакате да биде фокусот на луѓето.Ја Спречува Повреди.Сувост & Удобност.Лесно да се мијат и се исуши.Издржливи и добра еластичност, не е лесно да се солза.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите