.

.

Се допре До Боја за Audi A4 LY9B Брилијантен Црна Професионални се Допре До Боја за Полнење

Се допре До Боја за Audi A4 LY9B Брилијантен Црна Професионални се Допре До Боја за Полнење

мислење на клиентот:

DEN 648.00
Достапност
Во достапна форма

Комплет Вклучува : . 1/2 унца на боја. 1 детали четка совршен за гребење или рок чипови.Обичај да се меша вашата боја код.Нашите сопствени мешани се допре до колекции се направени од истите ОЕМ квалитет сликам дека фабриката користи.Јасно грб е интегриран во бојата да го даде истиот сјај како вашето возило.Ќе добиете 1/2 унца на боја и детали четка. 100% задоволството на гарантира.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите