.

.

Littlearth Жените NCAA Орегон Патки Кавер-Tote Торба, 24 x 10.5 x 14-Инчен, Маслиново

Littlearth Жените NCAA Орегон Патки Кавер-Tote Торба, 24 x 10.5 x 14-Инчен, Маслиново

мислење на клиентот:

DEN 703.20
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Мерки 24-инчи во должина, 10.5-инчи во длабочина, и 14-инчи во висина.Модерен кавер-дизајн.Tote контрасти гроздобер кавер-модел со кристализиран тим логото.Направени од издржлив полиестер ткаат со отпорен на вода ПВЦ, поддржан обвивка.Совршен торба за јога, одење на кучето парк, ден на плажа, или за повеќе употреби намирници торба.Модерен фанови знаат дека кавер-секогаш е во стил.Оваа tote мерки 24-инчи во должина, 10.5-инчен во длабочина и 14-инчи во висина.Оваа великодушно големина tote контрасти гроздобер кавер-шема со кристализиран тим логото.Оваа торба е направени од издржлив полиестер ткаат со отпорен на вода ПВЦ, поддржан обвивка.Совршен торба за јога, одење на кучето парк, еден ден на плажа или за повеќе употреби намирници торба.Во земјата заврши во САД.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите