.

.

Божиќ Шума Ирваси Перење Торба Ранец Тешки Перење Торба со Рамо Ремени Патна Торба за Перење Количка за Laundromat и Дома Складирање

Божиќ Шума Ирваси Перење Торба Ранец Тешки Перење Торба со Рамо Ремени Патна Торба за Перење Количка за Laundromat

мислење на клиентот:

DEN 1176.00
Достапност
Во достапна форма

[Високо-квалитетни Материјали]На перење ранец е направен од 600 D Оксфорд ткаенина, трајни и солза-отпорни.Засилен крои гарантира дека шевовите ќе не солза лесно и може да носи тежината на вашите дневни потреби. [Голем Капацитет]големината на 14.5 x 29.3 инчи е доволно голем да се одржи од 3 до 4 парчиња на облека, што е многу поголеми од нормалните ранец, мала тежина, но издржливи. [Удобен Дизајн]На drawstring дизајн на џеб ви овозможува брзо да зачувате работите, и лесно да ги извади и да ги однесе надвор; прилагодливи рамо ремени, погоден за сите видови на луѓе, погодно да одат надвор да се направи перење. [Мултифункционален Употреба]Овој перење ранец е практично мулти-функционални ранец, тоа не само што може да се користи за складирање на облека, но, исто така, може да се користи како патнички багаж или кампување ранец.На ранец може да се рачни, обесени или назад, па можете да го користите погодно според различни ситуации. [Количка за сместување]Оваа количка ранец може да се закачи на вратата, бања, дневна соба, спална соба, погодно за чување валкана облека, крпи, детски играчки и други дребулии, заштедува простор.Оваа перење торба ќе биде вашиот најдобар партнер.Светла отпечатоци може да се збогати вашата соба.Тоа е исто така одличен избор за кампување, туризам, интернатски живот, станови, апартмани, и перење соби.ЗАБЕЛЕШКА - Оваа торба се 16.7 инчен,ве молиме проверете дали се погодни за вашите деца пред да ги купат.Ве молиме не го присилува од чантата кога чистење.Зошто да се избере нашиот Голем капацитет ранец? - Големината на перење торба е 14.5"×29.3", што е доволно да се одржи на 2~3 парчиња на облека.И да се обезбеди доволно простор за складирање на валкана облека се користи од страна на универзитетот ученички дом или семејство. - На перење торба е направен од Goji најлон, која е мека, мазна, дише и удобно.Засилен крои гарантира дека шевовите ќе не солза лесно. - На перење ранец користи прилагодливи рамо ремени, и можете да го промените според вашите потреби, што го прави погоден за сите видови на луѓе. - На перење ранец може да биде укината.Кога не е во употреба, торба лесно може да се здипли и поставени насекаде.Пакување тоа во еден куфер е многу погоден за патување. - На перење ранец е отпечатена со исклучителна отпечатоци.Секогаш постои една на различни графики, кои ќе бидат вашите омилени.Тоа ќе биде добро место за да ги красат вашата соба и заеднички прилики.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите