.

.

Пакување Здрав, Пластични Испрскаат Авто-заклучување Нерѓосувачки Челик Кабел Врски 7.9200 mm Блек Метал Кабел Врски Пластични Испрскаат Кабел Врски Кабел Врски за Па

Пакување Здрав, Пластични Испрскаат Авто-заклучување Нерѓосувачки Челик Кабел Врски 7.9200 mm Блек Метал Кабел

мислење на клиентот:

DEN 1593.36
Достапност
Во достапна форма

Материјал : 201. Тип : Авто-заклучување кабел вратоврска.Димензии (ширина x должина) : 4.6*200 (mm).Дебелина : 0.3 (mm).Оган оценка : AAA. -Опфатот на примена : кабел занимаваат, во рамките на висока температура resistance If имате било какви прашања, добредојдени да се консултирате со нас.Ви посакувам среќен шопинг!-Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите