.

.

9pcs Силиконската Гума Подлога, Гума Capper 10 20 Мм Шише Ограничување Гумена Подлога Трајни да се Користи Еко Пријателски Стабилна Настапи за Шише Ограничување Машина

9pcs Силиконската Гума Подлога, Гума Capper 10 20 Мм Шише Ограничување Гумена Подлога Трајни да се Користи Еко

мислење на клиентот:

DEN 846.96
Достапност
Во достапна форма

Флексибилен материјал, погоден за 10-20mm ограничување дијаметар прирачник електрични / пневматски шише ограничување машина.Направен од висок квалитет на силиконската гума, издржливи во употреба.Тие имаат голема печат ефекти, стабилни перформанси и мала тежина.Не-токсични и еко-пријателски, безбедно да се печат.Оваа гумена подлога главно се користи за unscrewing и затегнување на видови на завртка капа.Оваа гумена подлога главно се користи за unscrewing и затегнување на видови на завртка капа.Направен од висок квалитет на силиконската гума, издржливи во употреба.Флексибилен материјал, погоден за 10-20mm ограничување дијаметар прирачник електрични / пневматски шише ограничување машина.Не-токсични и еко-пријателски, безбедно да се печат.Тие имаат голема печат ефекти, стабилни перформанси и мала тежина.Карактеристики : Материјал : Силикон Rubber Standard : 10-20mm Quantity : 9pcs Range на примена : Рачен пневматски / електрични шише ограничување machine Color : White Diameter : 4cm / 1.57 inch Height : 2cm / 0.79 inch Weight : Прибл. 265g Package се Вклучени : 9 x Силиконската Гума Подлога.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите