.

.

10 Парчиња Мини Риболов Мами Риболов Тешко Мамки Куки Crankbaits Риболов Мами Мамки Topwater Мами за Слатководни Saltwater Пастрмка Бас Костур Риболов Мами со Кутија

10 Парчиња Мини Риболов Мами Риболов Тешко Мамки Куки Crankbaits Риболов Мами Мамки Topwater Мами за Слатководни

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Различни стилови и доволно количество : ќе добиете 10 парчиња мини риболов мами во различни форми и добра изработка со пластични кутии; Изградена во челични топки предизвикаа силен звук патува ефикасно преку вода, примамливата риби штрајкови, многу практични за љубителите на риболов.Реални дизајн : на crankbaits карактеристики реална изглед на очите и убава шема низ целото тело, нежен дизајн го прави тоа изгледа сликовито и реално и полесно да ги привлече рибите.Сигурен материјал : мини риболов мами се изработени од АБС и висок јаглероден челик материјал; Овие делови од телото, и куките се добро направени и има светли бои, и укажа куки ги прави моќни фаќање алатки, никогаш не дозволувајте плен бегство, може да се примени за долго време.Погоден за : овие мини риболов мами се убаво tools да се привлечат bluegill, костур, и crappie, бас, мали largemouth бас, panfish, smallies, забележан бас и така натаму, практичен и убав прибор за риболов во двете сол и свежа вода.Убаво подароци за љубителите на риболов : мини риболов мами функција соодветна големина, компактна големина за да се носат и нема да направи рибите чувствуваат исплашени, особено во мали потоци, и може да биде испратен како подарок за вашите семејства или пријатели кои сакаат риболов.Убаво подароци за љубителите на риболов : мини риболов мами функција соодветна големина, компактна големина за да се носат и нема да направи рибите чувствуваат исплашени, особено на мали тела на вода како реки, и може да биде испратен како подарок за вашите семејства или пријатели кои сакаат риболов.Сигурен материјал : мини риболов мами се изработени од АБС и висок јаглероден челик материјал.Овие штурците и куките се добро направени и има светли бои, и укажа куки го прави моќни фаќање алатка, никогаш не дозволувајте плен бегство, може да се примени за долго време.Карактеристики : Материјал : ABS пластика, јаглероден челик кука Боја : како што е прикажано на слики Size : како што е прикажано на слики Пакетот вклучува : 10 x Риболов мами Белешки : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја може да биде малку различен од слика е.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде благо, различни од големината погоре.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите