.

.

Загреан Милениче Кревет, Електрични Подлога за Пет Затворен, Водоотпорен Прилагодливи Затоплување Мат со Авто-Off и 7 Топлина Поставување, Големина:19.619.6/15.711.8/11.811.8

Загреан Милениче Кревет, Електрични Подлога за Пет Затворен, Водоотпорен Прилагодливи Затоплување Мат со Авто-Off

мислење на клиентот:

DEN 691.20
Достапност
Во достапна форма

●Надградена верзија на домашно милениче греење подлога : најновите греење жица се користи за да се задржи топло и побезбедно, чување на вашите миленици (кучиња, мачки, зајаци, итн.) далеку од студот оваа зима. ●Автоматско исклучување функција куче греење подлога : греење подлога автоматски ќе се исклучи кога температурата достигнува поставите температурата, обезбедување на безбедност за вашето домашно милениче. ●Безбеден и сигурен структура : Со безбедно греење жица, тоа може да се спречи вашето домашно милениче од се scalded.Термички подлога има вграден сензор на температура за да се заштити вашето домашно милениче од прегревање. ●Прилагодлива температура поставувања : Ние обезбедуваме 7 температура поставувања за избор.Можете да го поставите според внатрешна температура за да се обезбеди топлина за вашето домашно милениче. ●Задоволителна услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви послужи wholeheartedly.Домашно милениче греење влошки се обезбеди вашето домашно милениче со соодветна топлина дополнување во ладна зима, така што тоа може да живеат во пријатна и удобна околина.Може да биде сам.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите