.

.

Обидете Ме Сос Тигар, 5 мл

Обидете Ме Сос Тигар, 5 мл

мислење на клиентот:

DEN 1327.20
Достапност
Во достапна форма

Егзотични, Умерено Зачинета Мешавина во буковец база.Совршен за месо, морски плодови и живина.Има еден допир на сладок и кисел вкус.Вкусни Облекување, на сендвичи, а во сосови и супи.Големина : 5 Fl Мл (Пакување од 1).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите