.

.

Учење Теписи Каде во Светот, Сина

Учење Теписи Каде во Светот, Сина

мислење на клиентот:

DEN 736.80
Достапност
Во достапна форма

Издржливи Латекс Гел Пропадна-Доказ Поддршка.Одлично за училишта и градинки.Совршена за домашни игра области.Идеален подарок за празниците, бебето тушеви, родендени.Врвен монетарната и образовни вредност.Каде Во Светот, LC177, тепих, килим, учење теписи, мапа, свет, европа, континента, северна америка, африка, азија, австралија.Издржливи Латекс Гел Пропадна-Доказ Поддршка. 100% Полипропилен.Површината перат тепих.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите