.

.

Џуди Џонсон Jsa Autograph Macphail Американската Лига Рака Потпишан Бејзбол - Autographed Baseballs

Џуди Џонсон Jsa Autograph Macphail Американската Лига Рака Потпишан Бејзбол - Autographed Baseballs

мислење на клиентот:

DEN 12791.76
Достапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Baseballs.ЏУДИ ЏОНСОН JSA Autograph Macphail Американската Лига Рака Потпишан Бејзбол, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џуди Џонсон сувенири.сувенири.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите