.

.

КОНГ - Топка со Дупка - Трајни Гума, Собирање на Играчки

КОНГ - Топка со Дупка - Трајни Гума, Собирање на Играчки

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Издржливост : природни КОНГ Класичен црвено гумени формула е создаден за да биде издржлив за траен се извлече и потера сесии.Пункција Отпорни : Вашето куче здравјето и безбедноста е примарна грижа во КОНГ.Оваа играчка е пункција отпорни за продолжение сигурна игра.Донеси Играчка : На екстремни отскокнување на природна гума прави оваа топка одличен избор за забава игри на извлече со многу интерактивна игра и вежбање.Играчка Големината : Мали направени за кучиња големина до 20 кг (до 9 кг), Среден/Големи направени за кучиња големина 15-65 lbs (7-30 kg); Моќ Chewers зголемување на една или две големини или обидете се КОНГ Екстремни.Направен во САД.На Глобално Ниво Извори Материјали.Големина На : Medium/Големи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите