.

.

Шампион Barbell Стабилност Топката со Стапалата, 45см

Шампион Barbell Стабилност Топката со Стапалата, 45см

мислење на клиентот:

DEN 751.20
Достапност
Во достапна форма

45см - Светло Сина.Пукна отпорни на топката со додавање на мали колче нозе.Обезбедува сите ергономски седишта придобивките на традиционалните стабилност топката, но останува да се стави кога не е во употреба.Исто така, може да се користи на негова страна како редовни стабилност топката. 600 lb.лимит на тежина.Стабилноста Топката со Нозе од РЕАКТОР е пукна отпорни на топката со додавање на мали колче нозе.Обезбедува сите ергономски седишта придобивките на традиционалните стабилност топката, но останува да се стави кога не е во употреба.Исто така, може да се користи на негова страна како редовни стабилност топката.Совршена алтернатива на биро, стол за оние кои се обидуваат да останат активни во канцеларија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите