.

.

Занает Addict - Уметности & Занаети, Творецот На Проектот Предиво Алатки За Шиење Т Кошула

Занает Addict - Уметности & Занаети, Творецот На Проектот Предиво Алатки За Шиење Т Кошула

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.ЕКСКЛУЗИВНО Т Кошула од Подземни Печатење, Печатени и Дизајниран во САД.Унисекс одговара дека е Совршен за Мажите и Жените.Голем плус на секое гардероба.ПЕЧАТЕНИ ВО МИЧИГЕН Производи вклучуваат официјален UGP Висат ознака или налепница и се произведени од Подземни Печатење.Без оглед на вашиот хоби или занает, ќе љубовта овој удобен tee!.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПЕЧАТЕЊЕ Машина перат (Ние ви препорачуваме да се мијат внатре кон надвор за подолго траење печатење).Одлично за Божиќ подароци, родендени или само да се третираат во голема графика, tee.Совршен подарок за лукав личност во вашиот живот!.МЕКИ ТКАЕНИНИ Печатени на Тешки Памук Tee - 5.3-6.0 мл., пред-shrunk 100% памук.Хедер и неонски бои се 50/50 памук/полиестер, Антички хедер бои и Спорт Греј се 90/10 памук/полиестер, Пепел е 99/1 памук/полиестер.ГАРАНТИРА 100% Гаранција за квалитет, Достапен во S - 3 XL Оваа tee работи точно за големина и е пре-shrunk.UGP Кампусот Облека е посветен на обезбедување на високо квалитетни производи за секојдневна облека.Ќе најдете нашите производи се идеални за една ноќ надвор од градот или релаксирачки дома.Без разлика дали сте tailgating, во трибините, или навива од вашиот омилен стол, ние имаме право да се погледне за вас.Со гордост се печатени во Ен Арбор, Мичиген користење на најсовремена технологија.Нашиот тим од над 250 уметници, екран принтери, контрола на квалитет специјалисти, и логистички професионалци работат околу часовникот за да се произведе премија за стока, кој е втор на ништо.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите