.

.

Midline Вентил ПВЦ Топката Вентил Сина Т-Рачка за Вода за пиење 1. Растворувач Конекции Бела Пластика (487T100)

Midline Вентил ПВЦ Топката Вентил Сина Т-Рачка за Вода за пиење 1. Растворувач Конекции Бела Пластика (487T100)

мислење на клиентот:

DEN 181.92
Достапност
Во достапна форма

✔ТЕЧЕЊЕ-СЛОБОДНО : Вклучува EPDM O-Прстени и TPE Места за Безбедна, Течење-Слободен Печат. ✔СИНА Т-РАЧКА : Овозможува Брз и сигурен Проток на Контрола во Ладна Вода, Цевки; NSF Уверение за Вода за пиење. ✔СПЕЦИФИКАЦИИ : се Вклопува И Sch. 40 и Sch. 80 Цевки; 150 WOG; 150 PSI на 73°; Температура Спектар 41°F - 140°F; ISO 9002 Одобрени од Производителот. ✔ИДЕАЛЕН ЗА КОНТРОЛА на ПРОТОКОТ ВО : Пејсаж Sprinklers, Базени, воден Парк, Аквариум ИТН. ✔ПВЦ ЦЕВКИ : ПВЦ Цевки Системи Функција на Подобрување на Ефикасноста, Зголемување на Безбедноста, и Подобро ' Рѓа и Корозија кога ќе се Спореди со Челични Цевки Системи. ✔✔✔Оваа Midline Вентил ПВЦ Топката Вентил Е Идеален Избор за Проток Контрола во Вашиот ПВЦ Цевководи.Се одликува со Полно работно Порта Топката Дизајн, Мазна Рачка, Повеќе Одобренија, и Безбедни Конекции.Произведени со Највисок Квалитет на Материјали и Изработка, тоа ќе им служи на вашиот Водовод Треба Верно. ✔ТЕЧЕЊЕ-СЛОБОДНО : Вклучува EPDM O-Прстени и TPE Места за Безбедна, Течење-Слободен Печат ✔СИНА Т-РАЧКА : Овозможува Брз и сигурен Проток на Контрола во Ладна Вода, Цевки; NSF Уверение за Вода за пиење ✔СПЕЦИФИКАЦИИ : се Вклопува И Sch. 40 и Sch. 80 Цевки; 150 WOG; 150 PSI на 73°; Температура Спектар 41°F - 140°F; ISO 9002 Одобрени од Производителот ✔ИДЕАЛЕН ЗА КОНТРОЛА на ПРОТОКОТ ВО : Пејсаж Sprinklers, Базени, воден Парк, Аквариум ИТН. ✔ПВЦ ЦЕВКИ : ПВЦ Цевки Системи Функција на Подобрување на Ефикасноста, Зголемување на Безбедноста, и Подобро ' Рѓа и Корозија кога ќе се Спореди со Челични Цевки Системи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите