.

.

XmasExp 20ct Божиќ Топката Украси Set-Јасно Пластика Shatterproof Божиќ Дрво Топката Виси Baubles Полнети Деликатна Блескавата за Празник Божиќ Свадба Партија Декорација (80mm/3.15,Зл?

XmasExp 20ct Божиќ Топката Украси Set-Јасно Пластика Shatterproof Божиќ Дрво Топката Виси Baubles Полнети Деликатна

мислење на клиентот:

DEN 671.76
Достапност
Во достапна форма

Xmas Exp 2021 НОВА ЕЛКА УКРАСИ СОБАТА 4 стил,20 парчиња со уникатен дизајн за да ви обезбеди подобар и полесен начин да се облекуваат вашиот Божиќ дрво и одмор.Производ на Дизајн-Да се намали сјајот faling исклучување, повеќето украси се дизајнирани внатрешна јасно пластични топката.Се минимизира проблемот, додека одржување на пенливо.Лесно да се DIY Секој Божиќ топката има пред-прикачена низа и dismountable кука ви овозможува да се работи на топката со вашиот омилен и DIY свој Божиќ топката полесно.ДЕТЕ&ПЕТ ПРИЈАТЕЛСКИ Секој Божиќ топката украс е направен од висок квалитет на shatterproof пластика.Дури и тие се скршени, остатоци ќе не боли вашите деца или домашни миленици споредба со фрагменти од стакло.Тоа е безбедно околу децата и домашните миленичиња.ИЗДРЖЛИВИ & REUSEABLE Поради високиот квалитет, ви препорачуваме да ја resuse нашите chrismtas топката украс во собата.Тоа ќе биде совршен Божиќ подарок за вашите пријатели и семејството и голем избор за Божиќ, свадби, ангажмани, годишнини, партија, внатрешна и надворешна декорација.Xmas Exp Понуди повеќе опции за вас да се создаде фенси аранжман. 15 различни стил и боја за да одговара на различни Новогодишни украси теми.Xmas Exp Божиќ топки да ви обезбеди подобар визионерот ефекти со повеќе боја, големина и дизајн!.Лесно да ги красат вашата елка со помош на овие пенливи и elegent Божиќ топката украси.Преку јасно сфера, на украси може да се разбегуваат светло за производство на еден прекрасен блескави ефект!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите