.

.

Kipp 03026-08 Нерѓосувачки Челик Пролет Plungers со Стандардни Крајот Притисок, Долго-Lok, Pin Стил, Дупчиња, Метрички, Природни Заврши, М8 Нишка (Пакување од 10)

Kipp 03026-08 Нерѓосувачки Челик Пролет Plungers со Стандардни Крајот Притисок, Долго-Lok, Pin Стил, Дупчиња,

мислење на клиентот:

DEN 1732.80
Достапност
Во достапна форма

Телото во нерѓосувачки челик 1.4305. Притисок pin во нерѓосувачки челик 1.4034. Пролет во нерѓосувачки челик 1.4310. ДОЛГО-LOK нишка систем во најлон.Природни заврши; притисок pin закорави.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите