.

.

Двојно Заврши Snap Кука, Snap Кука Двојно Крајот Гром Snap Кука 316 од не ' Рѓосувачки Челик Морски Одделение Двојно Заврши Прилепува за Јажиња за Ремени

Двојно Заврши Snap Кука, Snap Кука Двојно Крајот Гром Snap Кука 316 од не ' Рѓосувачки Челик Морски Одделение

мислење на клиентот:

DEN 429.60
Достапност
Во достапна форма

Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат, обезбедување на корисници добар користење на искуство.Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Направени од високо квалитетна 316 од не ' рѓосувачки челик материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Таа има одлична отпорност на корозија, силна жилавост, добра отпорност на абење и добра оксидација отпор.Се користи за јажиња, ремени, синџири и мали кабли, бравите, кофи, keychain.Функција : 1. Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат, обезбедување на корисници добар користење на искуство.2. Направени од високо квалитетна 316 од не ' рѓосувачки челик материјали, цврсти, трајни и долг животен век.3. Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.4. Таа има одлична отпорност на корозија, силна жилавост, добра отпорност на абење и добра оксидација отпор.5. Се користи за јажиња, ремени, синџири и мали кабли, бравите, кофи, keychain.Спецификација : Предмет Тип : Двоен Заврши Snap Hook Model : L100 MMMaterial : Нерѓосувачки Steel Bearing Тежина : 90kg/198.4 lb Weight : Прибл.268g/9.5 оз Пакет Листата : 4 x Двојно Заврши Snap Кука.

Клучни карактеристики

Item Type:
Double Ended Snap Hook
Model:
L100MM
Material:
Stainless Steel
Bearing Weight:
90kg/198.4lb
Weight:
Approx.268g/9.5oz
Package List:
4 x Double Ended Snap Hook :

Им се допаѓа и на купувачите