.

.

Чепкалки За Заби Носителот Фармацевт, Pop-Up Автоматско Заб Ги Собереш Носителот Фармацевт, Toothpick Складирање Кутија - Сива

Чепкалки За Заби Носителот Фармацевт, Pop-Up Автоматско Заб Ги Собереш Носителот Фармацевт, Toothpick Складирање

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Големина на : Оваа toothpick фармацевт е Компактен и лесен, 2.2"(L) x 2.2"(W) x 3.7"(H).Тоа може да се одржи околу 150 чепкалки за заби, но најдобро е 3/4 на јачината на звукот.Дизајн : Притиснете го на врвот и toothpick се појавува надвор, оваа toothpick на носителот капак може да се отстрани за чистење, и Сите остри рабови беше третирана со Заоблени агли за безбедност.Санитарните : Транспарентна затворен капак, на преостанатиот износ е јасно видлива, Ефикасно спречување прашина од запишување.Материјал и Боја : Здрава PP+ABS материјали.Неутрален сива е погоден за секоја сцена.Answer : ___________________________ Note : Внатрешен пакет 1 PCS toothpick фармацевт + 200pcs чепкалки за заби.Додадете радост и боја на живот со убави нешта, најкул toothpick носителот!Не само што е функционална, но исто така и естетски префинета, добро стокмено и чепкалки за заби убаво се вклопуваат внатре!Тоа фаќа секого внимание!Карактеристики : Боја : Gray Size : 2.2 x 2.2 x 3.7 in Weight : 3.1 oz Product материјал : PPS,PPHere се некои забелешки : 1 : Да се пополни toothpick, само задржете го база со една рака и подигнете го капакот вертикално нагоре со една рака.2 : Оваа toothpick складирање кутија може да се одржи околу 150 чепкалки за заби, но најдобро е 3/4 на јачината на звукот.3 : Понекогаш феномен кој toothpick не може да биде исфрлена , ве Молиме да не грижете се, само притиснете го копчето повторно .Пакет : 1 : 1*Toothpick Носител(сива)2 : 200pcs чепкалки за заби.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите