.

.

Innovera Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за HP-C2P21AN (935) Магента

Innovera Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за HP-C2P21AN (935) Магента

мислење на клиентот:

DEN 320.64
Достапност
Во достапна форма

Се продаваат како 1 Секој.Плаќаат помалку од името на брендот печатач замени.Целосно поддржан со 100% учинок гаранција.Произведени и тестирани да понуди ист квалитет, перформанси и страница принос.Заштедите пари додека добивање голема отпечатоци на патот.Innovera remanufactured тонери ќе заштедите пари во споредба со национално брендирани касети.Произведени и тестирани да понуди ист квалитет, перформанси и страница принос.Уредот Видови се : Инкџет Печатач; Боја(s) : Магента; Страна-Принос : 400; Снабдување Тип : Мастило.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите