.

.

Smart Печатење на Материјали Компатибилен 78X CE278X Црна Висок Принос Џамбо Тонер Кертриџ Замена за HP Laserjet 1600 P1606DN Принтери (3,000 Страници) - Pack 2

Smart Печатење на Материјали Компатибилен 78X CE278X Црна Висок Принос Џамбо Тонер Кертриџ Замена за HP Laserjet

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Smart Печатење на Материјали компатибилен CE278 X тонер касети се инсталира лесно и се признати од страна на принтери без проблем.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ние стоиме од квалитетот на нашите патрони.Smart Печатење на Материјали нуди животот гаранција против производителот дефекти на нашите производи.ТЕСТИРАНИ ПЕРФОРМАНСИ : Smart Печатење на Материјали касети се произведени под STMC, ISO 9001 и ISO 14001 Стандарди за Квалитет.Очекуваме само издржлив и сигурен касети за ласерски надвор од кутијата.Дека печатење со висок квалитет на ласерски-копирање на документи.КВАЛИТЕТНИ ПРИНОСИ : Овие Високо-Квалитетни pvc имаат приближна страница принос од 3.000 црна страници при 5% покриеност.ОДЛИЧНО КОМПАТИБИЛНОСТ : Нашата HP 78 X замена касети се компатибилна со следниве HP принтери : 1600 P1606 DN.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите