.

.

GREENBOX Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Canon 047 CRG047 CRG-047 2164C001 за LBP113w LBP112 MF112 MF113w i-SENSYS LBP113w LBP112 MF112 MF113w Печатач (2-Pack Црна)

GREENBOX Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Canon 047 CRG047 CRG-047 2164C001 за LBP113w LBP112 MF112 MF113w

мислење на клиентот:

DEN 1583.76
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : GREENBOX Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за CRG-047. Компатибилен Со : Canon LBP113w LBP112 MF112 MF113w i-SENSYS LBP113w LBP112 MF112 MF113w Печатач.Пакет Содржина : 2 Пакет - Компатибилен за Canon 047 CRG047 Црн Тонер Касети.Страница Принос : До 1,600 Страници во GREENBOX 047 црн тонер кертриџ при 5% покриеност (Буква/А4).GREENBOX продолжува да ви овозможи со high печати волумен, направете ја вашата печатење живот лесно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите