.

.

myCartridge PHOEVER Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP 37A CF237A Тонер Касети за Претпријатието M608 M607 M607n M607dn M608n M608dn M608x M609 MFP M631 M632 Печатач (1 Црна)

myCartridge PHOEVER Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP 37A CF237A Тонер Касети за Претпријатието M608 M607

мислење на клиентот:

DEN 1439.76
Достапност
Во достапна форма

Пакет содржина : 1 пакет Компатибилен тонер кертриџ Замена за HP 37 A CF237 A.Страница Принос : секој cf237 A ТОНЕР 11,000 страници при 5% покриеност (Буква/А4).Компатибилен Печатач : Претпријатие M607 M607n M607dn, M608 M608n M608dn M608x M608dh, M609 M609x M609dn M609dh, Enterprise MFP M631z M631dn M632h M632fht M633fh, Enterprise Flow MFP M631h M632z M633z.Се подложува на строги квалитет тестирање постапка за да се обезбеди компатибилност и сигурност.Изберете висок квалитет на тонер материјал, печатење живописни бои, јасни графики.Што правите кога во пакет?. 1 x CF237 A Црн тонер + 1 користете водич книга.Компатибилен Печатач Модел.Laser Jet Enterprise Printer : M607 / M607n / M607dn / M609 / M609dn.Laser Jet Enterprise Printer : M608 / M608n / M608dn / M608x.Laser Jet Enterprise MFP Printer : M631 / M632 / M633. Се Проценува Страница Принос.Копии 11.000 Страни по 37 A тонер кертриџ (5% покриеност).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите