.

.

Ricoh 406043 Отпад Тонер Шише Тип 220

Ricoh 406043 Отпад Тонер Шише Тип 220

мислење на клиентот:

DEN 734.40
Достапност
Во достапна форма

Вистински Ricoh отпад тонер колектор.Тип 220. Приноси прибл. 25,000 страници.За користење со : Ricoh Aficio СП C220, C221, C222, C231, C232, C311, C312, C240 SF, C242 SF, C250, C252, C261, C262. Опис на производот да се Заштедат пари, заштита на вашата инвестиција и да се добие прецизна изведба во секое време со вистински, висок квалитет на Ricoh делови и потрошен материјал.На Ricoh Тип 220 Отпад Тонер за Шише е дизајниран за употреба со Ricoh Aficio СП C220 N, Ricoh Aficio СП C221 N, и Ricoh Aficio СП C222 DN Боја Ласерски Принтери, како и на Ricoh Aficio СП C220 S, Ricoh Aficio СП C221 SF, и Ricoh Aficio СП C222 SF Мултифункционален Принтери.На отпад тонер шише собира вишокот на тонер, инвеститорот и хартија, остатоци и мора да се менува периодично.Таа има за печатење принос од 25.000 и внимателност за период од 90 дена од датумот на купување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите