.

.

Cisco Катализатор 3560-X Ethernet Switch - 48 Пристаништа - Податлив - 48 x РОЕ+ - 1 x Проширување Слотови - 10/100/1000Base-T - Рое Пристаништа - Rack-mountable - WS-C3560X-48P-E

Cisco Катализатор 3560-X Ethernet Switch - 48 Пристаништа - Податлив - 48 x РОЕ+ - 1 x Проширување Слотови -

мислење на клиентот:

DEN 8159.76
Достапност
Во достапна форма

Повеќе за пари со овој висок квалитет на Производот.Нуди премиум квалитет во извонредна заштеда.Одличен производ. 100% задоволство.Cisco® Катализатор® 3750-X и 3560-X Серија Прекинувачи се претпријатие-класа линии на пластовидно и самостојни прекинувачи, соодветно.Овие прекинувачи обезбеди висока расположливост, скалабилност, безбедност, енергетска ефикасност и олеснување на работата со иновативни карактеристики како што се Cisco Stack Power (достапно само на Катализатор 3750-X), IEEE 802.3 на Моќ преку Ethernet Плус (Рое+) конфигурации, факултативна мрежата модули, излишни напојување, и Медиуми за Контрола на Пристап на Безбедност (MACsec) карактеристики.Cisco Катализатор 3750-X Серија со Stack Wise® Plus технологија овозможува скалабилност, олеснување на управувањето и заштита на инвестиции за развива бизнис потреби.Cisco Катализатор 3750 Brand Име : Cisco Ethernet Технологија : Gigabit Ethernet Form Фактор : Rack-mountable Manageable : Yes Media Тип Поддржан од : Извртени Pair Network Технологија : 10/100/1000 Base-TPo E (RJ-45) Порт : Yes Product Семејство : Катализатор 3560-XProduct Тип : Ethernet Switch Total Број на Мрежните Порти : 48 Battery Information Power Извор : Моќ Supply General Information Brand Име : Cisco Manufacturer Дел Број : WS-C3560 X-48 P-EManufacturer : Cisco Systems, Inc Marketing Информации : Cisco® Катализатор® 3750-X и 3560-X Серија Прекинувачи се претпријатие-класа линии на пластовидно и самостојни прекинувачи, соодветно.Овие прекинувачи обезбеди висока расположливост, скалабилност, безбедност, енергетска ефикасност и олеснување на работата со иновативни карактеристики како што се Cisco Св.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите