.

.

NBEADS 20 Компјутери Пролет О Прстени, 2 Бои Легура Пролет Портата О Прстен Круг Carabiner Snap Клип Keyring Пролет Snap Пролет Keyring Тока Заклучување Carabiner Кука со Фиксна Eyehole за Purses Ke

NBEADS 20 Компјутери Пролет О Прстени, 2 Бои Легура Пролет Портата О Прстен Круг Carabiner Snap Клип Keyring

мислење на клиентот:

DEN 261.36
Достапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува ќе добиете 20pcs пролет О прстени со фиксна eyehole, со висок квалитет, силна, цврста и долготрајна, исклучително изработка и изглед, не може да одговара на различни апликации.Големина Внатре дијаметар на пролетта портата прстени е 24mm дијаметар, вкупниот долг на прстен е 33mm, 3.5 мм дебел.Материјал Направен од висок квалитет на алуминиум, мала тежина, висока јачина, анти- ' рѓа, анти-корозија.Пролет Клип Дизајн Лесно да се работи со вграден-во пролет, брзо се поврзете и да се ослободи, многу лесен за употреба.Широка Примена Може да се користи за да ја прикачите на ранец, рачна ташна, или да користите како keyring, куче поводник за секојдневниот живот.И се користи за да се откажам занаети или украси за да се насекаде каде што сакате.Карактеристики Пролет клип дизајн, брзо ослободување.Пролет портата прстени се многу погодно да се земаат заедно.Овие се одлични за поправка или проширување на вашата чанта и tote торба ремени, исто така, одлично за пелена кеси, компјутерски торби, briefcase, плус многу повеќе.Спецификација Материјал : Алуминиум Боја : Platinum Contaienr : 108x74x18cm, 1pc.Забелешка : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било квалитетот проблем.Поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Производ на сликата може да изгледаат поголеми од реалните.Ве молиме да обрнете внимание за да големини.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите