.

.

Појас Тока Позлатен Сребрен Полиран 2 Инч Квадратен Облик - Buc9

Појас Тока Позлатен Сребрен Полиран 2 Инч Квадратен Облик - Buc9

мислење на клиентот:

DEN 264.00
Достапност
Во достапна форма

*Убава Дизајнер Појас Тока Полиран Позлатен Сребрен. * Мала тежина Тока Полира Среброто. * Вкупниот надворешен Дијаметар од 2,5" КВАДРАТЕН Облик. * * * за 2' појас ,,. * Подобрување било Облека.со Појас само додадете на оваа Убава Тока.Подобрување било Облека.со Појас само додадете на оваа Убава Тока ,,,,,,Убава Дизајнер Појас Тока Полира среброто.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите