.

.

Мажите Toiletry Торба Платно Бричење Dopp Комплет за Патување Бања Кеси Организатор

Мажите Toiletry Торба Платно Бричење Dopp Комплет за Патување Бања Кеси Организатор

мислење на клиентот:

DEN 431.52
Достапност
Во достапна форма

Патент затворање.ГОЛЕМИНА - 10" x 5" x 5.5", Голем капацитет за многу простор да ги собере сите основни патување toiletries кога патуваат, исто Така голема големина за да се продавница во duffel торбата или Куферот како туристички организатор торба.ШИРОК ОТВОРЕН ДИЗАЈН - Тоа се карактеристики на главната преграда дека има поголеми предмети, како што се шампон шишиња или за бричење крем, скриен zippered торбичка што го задржува вашиот помали toiletries и козметика во место, и пред патент џеб, кој обезбедува дополнителни складирање со лесно пакување.УДОБЕН МУЛТИ-КОРИСТЕТЕ ТОРБА : Дали патувате за бизнис или лични причини, овој пренослив перница сигурно ќе ги задоволат вашите потреби.Оваа патна торба која може да се користи како традиционален toiletry торба, шминка или бричење комплет случај, безбедно место за чување на вашите здравствени објекти додека патуваат, Класичниот стилски изглед направи совршен подарок за годишнината, како што се дипломирањето подарок, нечиј роденден, Денот на Таткото, итн.ЛЕСНИ&ИЗДРЖЛИВИ - лесни и тешки изми платно и силна 2 начин лесно се повлече патентите, помага пакет&отпакува така лесно, Со здрав кожа рачка, да го направи совршен за патување пријатели за вас.Ние сме посветени на процесот на дизајнирање и производство на патување додатоци за да се донесе удобноста на вашиот живот.Оваа toiletry торба е направена совршено да ги задоволат сите ваши потреби за чување на шминка предмети во текот на патувањето.Зошто Изборот На Нас? -Направени од висока густина платно и премиум кожа, лесни и издржливи -Тешки метали патент и здрав кожа рачка обезбедува мазност и удобност -Големи димензии да ги чува сите ваши патувања toiletries -Повеќенаменски прегради за чување на предмети во организиран начин -Мулти-функционална употреба и совршен подарок избор -Широк отворен дизајн кој има поголеми предмети, како што се шампон шишиња или за бричење крем, направете го тоа лесно пакет&отпакува Миење Нега 1. Рака мие е високо сугерираше да се обезбеди траен перформанси 2. Се измијат само со ладна вода 3. Висат сува само Забелешка 1. Ве молиме овозможи мало боја разликата се должи на светлина средина и различни мониторот прикажува 2. Ве молиме овозможи за мала големина на маргина поради прирачник за мерење 3. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори веднаш.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите