.

.

Тоалетната вода Спреј за Жените 50мл, тоалетната вода Мирис за Жени, Eau de Parfum Долготрајни Цветни Мириси Парфем, Јагоди, малини Mandala Пачули peony ванила

Тоалетната вода Спреј за Жените 50мл, тоалетната вода Мирис за Жени, Eau de Parfum Долготрајни Цветни Мириси

мислење на клиентот:

DEN 316.56
Достапност
Во достапна форма

Топ забелешка : Јагода , малина , pear Middle забелешка : Mandala , peony , флорес aurantii Base забелешка : Пачули .мошус .ванила.Тоа зрачи со чист и сладок мирис, пополнување романтични и симпатична чувства.Транспарентно стакло шише дизајн е едноставен, модерен и убава, популарен кај жените.Мирис трае долго време, не се грижи за мирис dissipating премногу брзо, може да се користат со доверба.Тоа е практичен и соодветен за многу прилики како патување и запознавање итн.Најдобар избор за роденден подароци, Денот на Вљубените и Божиќ подароци за женски пријатели.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите