.

.

Victorinox Утро Dew тоалетната вода 100ml/3.4 оз Спреј

Victorinox Утро Dew тоалетната вода 100ml/3.4 оз Спреј

мислење на клиентот:

DEN 501.12
Достапност
Во достапна форма

чиста цитрус и бели цвеќиња.Утро Dew е жив и секогаш оптимистички.Тоа буди чувство на излегувајќи низ dewy трева како нежна топлина на изгрејсонце се топи во текот на вашата кожа и се буди вашите сетила.На светлечки и радосен мешавина на чиста цитрус и бели цвеќиња, тоа е убава, нежна и мазна.Свежо топ белешки од лимон, бергамот и мандарина intermingle со бела виолетова и edelweiss срце и грациозен мошус база.Се будам, започнете вашиот ден и се чувствуваат ветувањето за нов почеток.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите