.

.

Linha Quasar Boticario - Colonia Masculina 125 Ml - (Boticario Quasar Колекција - Тоалетната Вода За Мажи 4.2 Fl Мл)

Linha Quasar Boticario - Colonia Masculina 125 Ml - (Boticario Quasar Колекција - Тоалетната Вода За Мажи 4.2

мислење на клиентот:

DEN 1297.20
Достапност
Во достапна форма

О Boticatio Quasar Машки тоалетната вода 125 ml.О Boticatio Quasar Машки тоалетната вода 125 ml Модерни и иновативни мирис.Комбинацијата на освежување и вуди белешки пренесе просперитетна енергија откривање на вклучување на човекот љубопитен и alluring.Чиста енергија, динамичност и во постојана еволуција на Quasar човек живее во синхронија со сили кои владеат со универзумот.мирис топ белешки : чиста енергија на бергамот блискиот белешки : експлозија на цветни зачинета и овошен белешки дното белешки : изразување - пачули и мошус.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите